Ślęża Maxbud Ciepłowody - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2015-09-06 Nowa strona klubowa!
  • 2015-07-28 Nabór do drużyny!
  • 2015-04-19 Bez punktów w Ziębicach
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Sieniawka - Delta Słupice 3:0
  • Ślęża Maxbud Ciepłowody - Koliber Uciechów 2:4
  • Płomień Makowice - Wieża Rudnica 6:2
  • Tarnovia Tarnów - Rawa Boleścin 2:3
  • Skałki Stolec - Pogoń Pieszyce 3:2
  • Henrykowianka Henryków - Niemczanka Niemcza 0:5
  • Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 4:1
  • Victoria Tuszyn - Sparta Ziębice 4:2
  •        

Logowanie

Zegar

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. MILAN77 103
2. siwy667227687 93
3. polonista111 93
4. popcorn1 70
5. LiwaR_11 25
6. patryk50 24
7. kamilos2110 24
8. idzi15 19
9. cziczilo 6
10. Michal.10. 4

Ankiety

Który klub spadnie do B kl w sezonie 2014/2015?


Który klub awansuje do klasy Okręgowej w sezonie 2014/?2015?


Jaki wynik osiagni w sezonie 2014/2015 LKS Ślęża Ciepłowody?

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 161, wczoraj: 433
ogółem: 1 113 824

statystyki szczegółowe

Kontakty

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-15 Zieloni Łagiewniki 1:4 Czarni Sieniawka zobacz ›
2014-08-15 Victoria Tuszyn 0:4 Boxmet Piskorzów zobacz ›
2014-08-15 Henrykowianka Henryków 1:3 Sparta Ziębice zobacz ›
2014-08-15 Skałki Stolec 1:2 Niemczanka Niemcza zobacz ›
2014-08-15 Tarnovia Tarnów 0:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2014-08-15 Płomień Makowice 2:3 Rawa Boleścin zobacz ›
2014-08-15 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:1 Wieża Rudnica relacja ›
2014-08-15 Delta Słupice 4:3 Koliber Uciechów zobacz ›
2014-08-17 Czarni Sieniawka 1:1 Koliber Uciechów zobacz ›
2014-08-17 Wieża Rudnica 3:3 Delta Słupice zobacz ›
2014-08-17 Rawa Boleścin 3:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
2014-08-17 Pogoń Pieszyce 7:1 Płomień Makowice zobacz ›
2014-08-17 Niemczanka Niemcza 7:1 Tarnovia Tarnów zobacz ›
2014-08-17 Sparta Ziębice 1:3 Skałki Stolec zobacz ›
2014-08-17 Boxmet Piskorzów 2:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
2014-08-17 Zieloni Łagiewniki 0:6 Victoria Tuszyn zobacz ›
2014-08-24 Victoria Tuszyn 3:1 Czarni Sieniawka zobacz ›
2014-08-24 Henrykowianka Henryków 4:1 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
2014-08-24 Skałki Stolec 2:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
2014-08-24 Tarnovia Tarnów 3:11 Sparta Ziębice zobacz ›
2014-08-24 Płomień Makowice 0:1 Niemczanka Niemcza zobacz ›
2014-08-24 Pogoń Pieszyce 7:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
2014-08-24 Delta Słupice 0:4 Rawa Boleścin zobacz ›
2014-08-24 Koliber Uciechów 5:3 Wieża Rudnica zobacz ›
2014-08-31 Czarni Sieniawka 4:1 Wieża Rudnica zobacz ›
2014-08-31 Rawa Boleścin 1:3 Koliber Uciechów zobacz ›
2014-08-31 Pogoń Pieszyce 3:1 Delta Słupice zobacz ›
2014-08-31 Niemczanka Niemcza 3:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
2014-08-31 Sparta Ziębice 1:0 Płomień Makowice zobacz ›
2014-08-31 Boxmet Piskorzów 2:2 Tarnovia Tarnów zobacz ›
2014-08-31 Zieloni Łagiewniki 2:2 Skałki Stolec zobacz ›
2014-08-31 Victoria Tuszyn 1:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
2014-09-06 Skałki Stolec 2:3 Victoria Tuszyn zobacz ›
2014-09-07 Henrykowianka Henryków 5:2 Czarni Sieniawka zobacz ›
2014-09-07 Tarnovia Tarnów 2:2 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
2014-09-07 Płomień Makowice 2:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
2014-09-07 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:4 Sparta Ziębice relacja ›
2014-09-07 Delta Słupice 5:1 Niemczanka Niemcza zobacz ›
2014-09-07 Koliber Uciechów 1:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2014-09-07 Wieża Rudnica 3:4 Rawa Boleścin zobacz ›
2014-09-14 Czarni Sieniawka 4:1 Rawa Boleścin zobacz ›
2014-09-14 Pogoń Pieszyce 5:2 Wieża Rudnica zobacz ›
2014-09-14 Niemczanka Niemcza 4:1 Koliber Uciechów zobacz ›
2014-09-14 Sparta Ziębice 2:2 Delta Słupice zobacz ›
2014-09-14 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:2 Boxmet Piskorzów relacja ›
2014-09-14 Zieloni Łagiewniki 2:1 Płomień Makowice zobacz ›
2014-09-14 Victoria Tuszyn 4:0 Tarnovia Tarnów zobacz ›
2014-09-14 Henrykowianka Henryków 2:5 Skałki Stolec zobacz ›
2014-09-21 Skałki Stolec 2:1 Czarni Sieniawka zobacz ›
2014-09-21 Tarnovia Tarnów 1:4 Henrykowianka Henryków zobacz ›
2014-09-21 Płomień Makowice 0:1 Victoria Tuszyn zobacz ›
2014-09-21 Ślęża Maxbud Ciepłowody 4:1 Zieloni Łagiewniki relacja ›
2014-09-21 Delta Słupice 0:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
2014-09-21 Koliber Uciechów 3:0 Sparta Ziębice zobacz ›
2014-09-21 Wieża Rudnica 6:5 Niemczanka Niemcza zobacz ›
2014-09-21 Rawa Boleścin 3:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2014-09-28 Czarni Sieniawka 2:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2014-09-28 Niemczanka Niemcza 1:0 Rawa Boleścin zobacz ›
2014-09-28 Sparta Ziębice 4:2 Wieża Rudnica zobacz ›
2014-09-28 Boxmet Piskorzów 0:1 Koliber Uciechów zobacz ›
2014-09-28 Zieloni Łagiewniki 1:2 Delta Słupice zobacz ›
2014-09-28 Victoria Tuszyn 8:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
2014-09-28 Henrykowianka Henryków 1:1 Płomień Makowice zobacz ›
2014-09-28 Skałki Stolec 5:2 Tarnovia Tarnów zobacz ›
2014-10-05 Tarnovia Tarnów 3:2 Czarni Sieniawka zobacz ›
2014-10-05 Płomień Makowice 0:3 Skałki Stolec zobacz ›
2014-10-05 Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:6 Henrykowianka Henryków relacja ›
2014-10-05 Delta Słupice 1:2 Victoria Tuszyn zobacz ›
2014-10-05 Koliber Uciechów 3:1 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
2014-10-05 Wieża Rudnica 5:3 Boxmet Piskorzów zobacz ›
2014-10-05 Rawa Boleścin 0:4 Sparta Ziębice zobacz ›
2014-10-05 Pogoń Pieszyce 1:1 Niemczanka Niemcza zobacz ›
10  2014-10-12 Czarni Sieniawka 0:4 Niemczanka Niemcza zobacz ›
10  2014-10-12 Sparta Ziębice 1:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
10  2014-10-12 Boxmet Piskorzów 0:1 Rawa Boleścin zobacz ›
10  2014-10-12 Zieloni Łagiewniki 2:1 Wieża Rudnica zobacz ›
10  2014-10-12 Victoria Tuszyn 1:0 Koliber Uciechów zobacz ›
10  2014-10-12 Henrykowianka Henryków 2:1 Delta Słupice zobacz ›
10  2014-10-12 Skałki Stolec 5:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
10  2014-10-12 Tarnovia Tarnów 2:1 Płomień Makowice zobacz ›
11  2014-10-19 Płomień Makowice 4:3 Czarni Sieniawka zobacz ›
11  2014-10-19 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:2 Tarnovia Tarnów relacja ›
11  2014-10-19 Delta Słupice 2:4 Skałki Stolec zobacz ›
11  2014-10-19 Koliber Uciechów 5:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
11  2014-10-19 Wieża Rudnica 1:3 Victoria Tuszyn zobacz ›
11  2014-10-19 Rawa Boleścin 1:6 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
11  2014-10-19 Pogoń Pieszyce 5:0 Boxmet Piskorzów zobacz ›
11  2014-10-19 Niemczanka Niemcza 3:2 Sparta Ziębice zobacz ›
12  2014-10-26 Czarni Sieniawka 1:0 Sparta Ziębice zobacz ›
12  2014-10-26 Boxmet Piskorzów 1:2 Niemczanka Niemcza zobacz ›
12  2014-10-26 Zieloni Łagiewniki 2:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
12  2014-10-26 Henrykowianka Henryków 4:2 Wieża Rudnica zobacz ›
12  2014-10-26 Skałki Stolec 5:1 Koliber Uciechów zobacz ›
12  2014-10-26 Tarnovia Tarnów 2:2 Delta Słupice zobacz ›
12  2014-10-26 Victoria Tuszyn 4:3 Rawa Boleścin zobacz ›
12  2014-10-26 Płomień Makowice 2:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
13  2014-11-02 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:1 Czarni Sieniawka relacja ›
13  2014-11-02 Delta Słupice 3:3 Płomień Makowice zobacz ›
13  2014-11-02 Koliber Uciechów 3:1 Tarnovia Tarnów zobacz ›
13  2014-11-02 Wieża Rudnica 0:2 Skałki Stolec zobacz ›
13  2014-11-02 Rawa Boleścin 1:2 Henrykowianka Henryków zobacz ›
13  2014-11-02 Pogoń Pieszyce 4:0 Victoria Tuszyn zobacz ›
13  2014-11-02 Niemczanka Niemcza 2:0 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
13  2014-11-02 Sparta Ziębice 5:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
14  2014-11-09 Czarni Sieniawka 2:0 Boxmet Piskorzów zobacz ›
14  2014-11-09 Zieloni Łagiewniki 0:3 Sparta Ziębice zobacz ›
14  2014-11-09 Victoria Tuszyn 2:3 Niemczanka Niemcza zobacz ›
14  2014-11-09 Henrykowianka Henryków 2:10 Pogoń Pieszyce zobacz ›
14  2014-11-09 Skałki Stolec 8:2 Rawa Boleścin zobacz ›
14  2014-11-09 Tarnovia Tarnów 1:4 Wieża Rudnica zobacz ›
14  2014-11-09 Płomień Makowice 1:3 Koliber Uciechów zobacz ›
14  2014-11-09 Ślęża Maxbud Ciepłowody 4:3 Delta Słupice relacja ›
15  2014-11-16 Koliber Uciechów 3:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
15  2014-11-16 Delta Słupice 3:5 Czarni Sieniawka zobacz ›
15  2014-11-16 Wieża Rudnica 5:0 Płomień Makowice zobacz ›
15  2014-11-16 Rawa Boleścin 2:5 Tarnovia Tarnów zobacz ›
15  2014-11-16 Pogoń Pieszyce 4:2 Skałki Stolec zobacz ›
15  2014-11-16 Niemczanka Niemcza 2:0 Henrykowianka Henryków zobacz ›
15  2014-11-16 Sparta Ziębice 2:3 Victoria Tuszyn zobacz ›
15  2014-11-16 Boxmet Piskorzów 0:1 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
16  2014-11-23 Wieża Rudnica 1:3 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
16  2014-11-23 Czarni Sieniawka 3:0 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
16  2014-11-23 Boxmet Piskorzów 0:3 Victoria Tuszyn zobacz ›
16  2014-11-23 Sparta Ziębice 3:0 Henrykowianka Henryków zobacz ›
16  2014-11-23 Niemczanka Niemcza 3:1 Skałki Stolec zobacz ›
16  2014-11-23 Pogoń Pieszyce 8:1 Tarnovia Tarnów zobacz ›
16  2014-11-23 Rawa Boleścin 7:4 Płomień Makowice zobacz ›
16  2014-11-23 Koliber Uciechów 2:1 Delta Słupice zobacz ›
17  2014-11-29 Koliber Uciechów 1:2 Czarni Sieniawka zobacz ›
17  2014-11-29 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:0 Rawa Boleścin relacja ›
17  2014-11-30 Płomień Makowice 0:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
17  2014-11-30 Skałki Stolec 3:2 Sparta Ziębice zobacz ›
17  2014-11-30 Victoria Tuszyn 5:1 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
17  2015-04-04 Delta Słupice 5:0 Wieża Rudnica zobacz ›
17  2015-04-04 Tarnovia Tarnów 0:7 Niemczanka Niemcza zobacz ›
17  2015-04-04 Henrykowianka Henryków 2:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
18  2015-03-29 Czarni Sieniawka 2:4 Victoria Tuszyn zobacz ›
18  2015-03-29 Zieloni Łagiewniki 0:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
18  2015-03-29 Boxmet Piskorzów 0:0 Skałki Stolec zobacz ›
18  2015-03-29 Sparta Ziębice 3:0 Tarnovia Tarnów zobacz ›
18  2015-03-29 Niemczanka Niemcza 3:1 Płomień Makowice zobacz ›
18  2015-03-29 Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:2 Pogoń Pieszyce zobacz ›
18  2015-03-29 Rawa Boleścin 3:3 Delta Słupice zobacz ›
18  2015-03-29 Wieża Rudnica 0:2 Koliber Uciechów zobacz ›
19  2015-04-12 Wieża Rudnica 2:3 Czarni Sieniawka zobacz ›
19  2015-04-12 Koliber Uciechów 2:3 Rawa Boleścin zobacz ›
19  2015-04-12 Delta Słupice 0:4 Pogoń Pieszyce zobacz ›
19  2015-04-12 Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:1 Niemczanka Niemcza zobacz ›
19  2015-04-12 Płomień Makowice 1:6 Sparta Ziębice zobacz ›
19  2015-04-12 Tarnovia Tarnów 0:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
19  2015-04-12 Skałki Stolec 2:1 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
19  2015-04-12 Henrykowianka Henryków 2:3 Victoria Tuszyn zobacz ›
20  2015-04-19 Czarni Sieniawka 4:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
20  2015-04-19 Victoria Tuszyn 4:1 Skałki Stolec zobacz ›
20  2015-04-19 Zieloni Łagiewniki 7:0 Tarnovia Tarnów zobacz ›
20  2015-04-19 Boxmet Piskorzów 0:2 Płomień Makowice zobacz ›
20  2015-04-19 Sparta Ziębice 1:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody relacja ›
20  2015-04-19 Niemczanka Niemcza 6:1 Delta Słupice zobacz ›
20  2015-04-19 Pogoń Pieszyce 5:1 Koliber Uciechów zobacz ›
20  2015-04-19 Rawa Boleścin 5:4 Wieża Rudnica zobacz ›
21  2015-04-26 Rawa Boleścin 3:2 Czarni Sieniawka zobacz ›
21  2015-04-26 Wieża Rudnica 2:2 Pogoń Pieszyce zobacz ›
21  2015-04-26 Koliber Uciechów 1:1 Niemczanka Niemcza zobacz ›
21  2015-04-26 Delta Słupice 3:4 Sparta Ziębice zobacz ›
21  2015-04-26 Boxmet Piskorzów 2:1 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
21  2015-04-26 Płomień Makowice 3:2 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
21  2015-04-26 Tarnovia Tarnów 0:1 Victoria Tuszyn zobacz ›
21  2015-04-26 Skałki Stolec 5:2 Henrykowianka Henryków zobacz ›
22  2015-05-03 Czarni Sieniawka 1:3 Skałki Stolec zobacz ›
22  2015-05-03 Henrykowianka Henryków 1:2 Tarnovia Tarnów zobacz ›
22  2015-05-03 Victoria Tuszyn 4:1 Płomień Makowice zobacz ›
22  2015-05-03 Zieloni Łagiewniki 3:2 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
22  2015-05-03 Boxmet Piskorzów 2:3 Delta Słupice zobacz ›
22  2015-05-03 Sparta Ziębice 4:1 Koliber Uciechów zobacz ›
22  2015-05-03 Niemczanka Niemcza 7:2 Wieża Rudnica zobacz ›
22  2015-05-03 Pogoń Pieszyce 2:0 Rawa Boleścin zobacz ›
23  2015-05-10 Pogoń Pieszyce 3:0 Czarni Sieniawka zobacz ›
23  2015-05-10 Rawa Boleścin 1:3 Niemczanka Niemcza zobacz ›
23  2015-05-10 Wieża Rudnica 3:3 Sparta Ziębice zobacz ›
23  2015-05-10 Koliber Uciechów 1:0 Boxmet Piskorzów zobacz ›
23  2015-05-10 Delta Słupice 1:0 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
23  2015-05-10 Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:2 Victoria Tuszyn zobacz ›
23  2015-05-10 Płomień Makowice 6:4 Henrykowianka Henryków zobacz ›
23  2015-05-10 Tarnovia Tarnów 2:4 Skałki Stolec zobacz ›
24  2015-05-17 Czarni Sieniawka 1:2 Tarnovia Tarnów zobacz ›
24  2015-05-17 Skałki Stolec 2:1 Płomień Makowice zobacz ›
24  2015-05-17 Henrykowianka Henryków 2:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
24  2015-05-17 Victoria Tuszyn 1:1 Delta Słupice zobacz ›
24  2015-05-17 Zieloni Łagiewniki 2:2 Koliber Uciechów zobacz ›
24  2015-05-17 Boxmet Piskorzów 5:4 Wieża Rudnica zobacz ›
24  2015-05-17 Sparta Ziębice 2:2 Rawa Boleścin zobacz ›
24  2015-05-17 Niemczanka Niemcza 1:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
25  2015-05-24 Niemczanka Niemcza 0:0 Czarni Sieniawka zobacz ›
25  2015-05-24 Pogoń Pieszyce 1:2 Sparta Ziębice zobacz ›
25  2015-05-24 Rawa Boleścin 1:4 Boxmet Piskorzów zobacz ›
25  2015-05-24 Wieża Rudnica 2:3 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
25  2015-05-24 Koliber Uciechów 2:2 Victoria Tuszyn zobacz ›
25  2015-05-24 Delta Słupice 2:2 Henrykowianka Henryków zobacz ›
25  2015-05-24 Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:5 Skałki Stolec zobacz ›
25  2015-05-24 Płomień Makowice 2:3 Tarnovia Tarnów zobacz ›
26  2015-05-31 Czarni Sieniawka 1:2 Płomień Makowice zobacz ›
26  2015-05-31 Tarnovia Tarnów 2:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
26  2015-05-31 Skałki Stolec 5:1 Delta Słupice zobacz ›
26  2015-05-31 Henrykowianka Henryków 1:2 Koliber Uciechów zobacz ›
26  2015-05-31 Victoria Tuszyn 5:2 Wieża Rudnica zobacz ›
26  2015-05-31 Zieloni Łagiewniki 3:0 Rawa Boleścin zobacz ›
26  2015-05-31 Boxmet Piskorzów 1:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
26  2015-05-31 Sparta Ziębice 3:2 Niemczanka Niemcza zobacz ›
27  2015-06-04 Sparta Ziębice 0:0 Czarni Sieniawka zobacz ›
27  2015-06-04 Niemczanka Niemcza 7:2 Boxmet Piskorzów zobacz ›
27  2015-06-04 Pogoń Pieszyce 3:0 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
27  2015-06-04 Rawa Boleścin 0:8 Victoria Tuszyn zobacz ›
27  2015-06-04 Wieża Rudnica 4:4 Henrykowianka Henryków zobacz ›
27  2015-06-04 Koliber Uciechów 1:3 Skałki Stolec zobacz ›
27  2015-06-04 Delta Słupice 4:0 Tarnovia Tarnów zobacz ›
27  2015-06-04 Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:2 Płomień Makowice zobacz ›
28  2015-06-07 Czarni Sieniawka 10:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
28  2015-06-07 Płomień Makowice 0:4 Delta Słupice zobacz ›
28  2015-06-07 Tarnovia Tarnów 1:0 Koliber Uciechów zobacz ›
28  2015-06-07 Skałki Stolec 6:0 Wieża Rudnica zobacz ›
28  2015-06-07 Henrykowianka Henryków 1:1 Rawa Boleścin zobacz ›
28  2015-06-07 Victoria Tuszyn 1:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
28  2015-06-07 Zieloni Łagiewniki 0:3 Niemczanka Niemcza zobacz ›
28  2015-06-07 Boxmet Piskorzów 4:2 Sparta Ziębice zobacz ›
29  2015-06-14 Boxmet Piskorzów 1:1 Czarni Sieniawka zobacz ›
29  2015-06-14 Sparta Ziębice 0:2 Zieloni Łagiewniki zobacz ›
29  2015-06-14 Niemczanka Niemcza 1:1 Victoria Tuszyn zobacz ›
29  2015-06-14 Pogoń Pieszyce 4:1 Henrykowianka Henryków zobacz ›
29  2015-06-14 Rawa Boleścin 2:2 Skałki Stolec zobacz ›
29  2015-06-14 Wieża Rudnica 8:1 Tarnovia Tarnów zobacz ›
29  2015-06-14 Koliber Uciechów 1:1 Płomień Makowice zobacz ›
29  2015-06-14 Delta Słupice 7:0 Ślęża Maxbud Ciepłowody zobacz ›
30  2015-06-21 Czarni Sieniawka 3:0 Delta Słupice zobacz ›
30  2015-06-21 Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:4 Koliber Uciechów zobacz ›
30  2015-06-21 Płomień Makowice 6:2 Wieża Rudnica zobacz ›
30  2015-06-21 Tarnovia Tarnów 2:3 Rawa Boleścin zobacz ›
30  2015-06-21 Skałki Stolec 3:2 Pogoń Pieszyce zobacz ›
30  2015-06-21 Henrykowianka Henryków 0:5 Niemczanka Niemcza zobacz ›
30  2015-06-21 Zieloni Łagiewniki 4:1 Boxmet Piskorzów zobacz ›
30  2015-06-21 Victoria Tuszyn 4:2 Sparta Ziębice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Ślęża Maxbud CiepłowodyKoliber Uciechów
Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:4 Koliber Uciechów
2015-06-21, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Czarni Sieniawka 3:0 Delta Słupice
Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:4 Koliber Uciechów
Płomień Makowice 6:2 Wieża Rudnica
Tarnovia Tarnów 2:3 Rawa Boleścin
Skałki Stolec 3:2 Pogoń Pieszyce
Henrykowianka Henryków 0:5 Niemczanka Niemcza
Zieloni Łagiewniki 4:1 Boxmet Piskorzów
Victoria Tuszyn 4:2 Sparta Ziębice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Czarni Otmuchów - Ślęża Ciepłowody (Jesenik - Czechy, 23.01.2010r.)
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.