Ślęża Maxbud Ciepłowody - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2015-09-06 Nowa strona klubowa!
  • 2015-07-28 Nabór do drużyny!
  • 2015-04-19 Bez punktów w Ziębicach
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Sieniawka - Delta Słupice 3:0
  • Ślęża Maxbud Ciepłowody - Koliber Uciechów 2:4
  • Płomień Makowice - Wieża Rudnica 6:2
  • Tarnovia Tarnów - Rawa Boleścin 2:3
  • Skałki Stolec - Pogoń Pieszyce 3:2
  • Henrykowianka Henryków - Niemczanka Niemcza 0:5
  • Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 4:1
  • Victoria Tuszyn - Sparta Ziębice 4:2
  •        

Logowanie

Zegar

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. MILAN77 103
2. siwy667227687 93
3. polonista111 93
4. popcorn1 70
5. LiwaR_11 25
6. patryk50 24
7. kamilos2110 24
8. idzi15 19
9. cziczilo 6
10. Michal.10. 4

Ankiety

Który klub spadnie do B kl w sezonie 2014/2015?


Który klub awansuje do klasy Okręgowej w sezonie 2014/?2015?


Jaki wynik osiagni w sezonie 2014/2015 LKS Ślęża Ciepłowody?

Kalendarium

20

04-2018

piątek

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 20, wczoraj: 136
ogółem: 1 078 324

statystyki szczegółowe

Kontakty

Sport.pl

Sezon 2008/2009

Klasa A 2008/2009, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki





1.  Pogoń Pieszyce 30 83 27 2 1 91-24 15 0 0 53-9 12 2 1 38-15
2.  Unia Złoty Stok 29 70 22 4 3 91-27 13 1 0 55-10 9 3 3 36-17
3.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 68 22 2 6 95-42 12 2 1 59-20 10 0 5 36-22
4.  Ślęża Ciepłowody 30 56 18 2 10 102-66 11 1 3 58-23 6 1 8 44-43
5.  Niemczanka Niemcza 30 47 15 2 13 57-50 10 2 3 32-16 5 0 10 25-34
6.  Piast Jaźwina 30 46 14 4 12 78-62 9 1 5 49-25 5 3 7 29-37





7.  Błękitni Owiesno 30 46 14 4 12 68-62 10 1 4 45-29 4 3 8 23-33





8.  Skałki Stolec 30 43 12 7 11 59-53 7 2 6 34-28 5 5 5 25-25





9.  Czarni Sieniawka 30 43 13 4 13 46-56 8 2 5 27-25 5 2 8 19-31





10.  Klubokawiarnia Roztocznik 30 43 13 4 13 75-74 7 4 4 48-33 6 0 9 27-41





11.  Victoria Tuszyn 30 36 11 3 16 53-78 7 1 7 29-36 4 2 9 24-42
12.  Sparta Ostroszowice 30 31 9 4 17 58-84 6 2 7 35-32 3 2 10 23-52
13.  Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 30 27 8 3 19 40-76 5 2 8 23-29 3 1 11 17-47
14.  Cis Brzeźnica 30 21 6 3 21 41-82 3 2 10 20-28 3 1 11 21-54
15.  Henrykowianka Henryków 29 17 5 2 22 34-8 6 1 8 22-36 0 1 13 12-53
16.  Dąb Mościsko 30 13 3 4 23 28-91 3 3 9 16-32 0 1 14 12-59

 

Kolejka 1

niedziela 2008-08-17

17:00 LKS Roztocznik 2
- 2 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 Piast Jaźwina 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 CUKROWNIK Pszenno 10 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 1 LKS Mościsko
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 SKAŁKI Stolec

Kolejka 2

niedziela 2008-08-24

17:00 SKAŁKI Stolec
4 - 1 Piast Jaźwina
17:00 CIS Brzeźnica 2 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 6 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 POGOŃ Pieszyce
17:00 LKS Mościsko 0 - 2 Unia Złoty Stok
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 4 LKS Roztocznik
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 CUKROWNIK Pszenno
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 CZARNI Sieniawka

Kolejka 3

środa 2008-08-27

17:00 LKS Roztocznik 5 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Piast Jaźwina 4 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 LKS Mościsko 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 CUKROWNIK Pszenno 6 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 2 SKAŁKI Stolec
17:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 CIS Brzeźnica
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 CZARNI Sieniawka

Kolejka 4

niedziela 2008-08-31

17:00 Skałki Stolec
4 - 1 LKS Roztocznik
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 LKS Mościsko
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 1 CUKROWNIK Pszenno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 6 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 CZARNI Sieniawka 5 - 4 Piast Jaźwina






Kolejka 5

niedziela 2008-09-07

16:00 LKS Roztocznik 7 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 7 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 CIS Brzeźnica
16:00 LKS Mościsko 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 CUKROWNIK Pszenno 0 - 0 SKAŁKI Stolec
16:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 Unia Złoty Stok 6 - 2 Piast Jaźwina

Kolejka 6

niedziela 2008-09-14

16:00 SKAŁKI Stolec
1 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 Unia Złoty Stok
16:00 Piast Jaźwina 5 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 6 POGOŃ Pieszyce
16:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 1 LKS Mościsko
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 6 CUKROWNIK Pszenno
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 LKS Roztocznik

Kolejka 7

niedziela 2008-09-21

16:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 LKS Roztocznik 2 - 2 Piast Jaźwina
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 9 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 LKS Mościsko 4 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 2 SKAŁKI Stolec
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 8

niedziela 2008-09-28

16:00 Skałki Stolec
1 - 1 LKS Mościsko
16:00 Piast Jaźwina 1 - 2 CUKROWNIK Pszenno
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 SPARTA Ostroszowice 7 - 2 CIS Brzeźnica
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 4 LKS Roztocznik
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 3 Unia Złoty Stok
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
16:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 9

niedziela 2008-10-05

15:00 CIS Brzeźnica 1 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 4 Piast Jaźwina
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 SKAŁKI Stolec
15:00 LKS Mościsko 0 - 4 TARNOVIA Tarnów
15:00 CUKROWNIK Pszenno 3 - 2 VICTORIA Tuszyn
15:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 CZARNI Sieniawka
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 1 SPARTA Ostroszowice
15:00 Unia Złoty Stok 2 - 0 LKS Roztocznik

Kolejka 10

niedziela 2008-10-12

15:00 SKAŁKI Stolec
7 - 2 CIS Brzeźnica
15:00 LKS Roztocznik 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
15:00 Piast Jaźwina 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 1 Unia Złoty Stok
15:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 5 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 LKS Mościsko

Kolejka 11

niedziela 2008-10-19

15:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 1 LKS Roztocznik
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 LKS Mościsko 0 - 0 Piast Jaźwina
15:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 VICTORIA Tuszyn
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 SKAŁKI Stolec
15:00 Unia Złoty Stok 6 - 0 CUKROWNIK Pszenno

Kolejka 12

niedziela 2008-10-26

14:00 SKAŁKI Stolec
1 - 5 SPARTA Ostroszowice
14:00 LKS Roztocznik 2 - 3 POGOŃ Pieszyce
14:00 Piast Jaźwina 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 Unia Złoty Stok
14:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
14:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 LKS Mościsko
14:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 13

niedziela 2008-11-02

14:00 CIS Brzeźnica 2 - 4 Piast Jaźwina
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 4 SKAŁKI Stolec
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 VICTORIA Tuszyn
14:00 LKS Mościsko 1 - 2 LKS Roztocznik
14:00 SPARTA Ostroszowice 5 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 CUKROWNIK Pszenno
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 CZARNI Sieniawka
14:00 Unia Złoty Stok 3 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 14

niedziela 2008-11-09

14:00 LKS Roztocznik 5 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
14:00 Piast Jaźwina 4 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 0 LKS Mościsko
14:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 0 CIS Brzeźnica
14:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 SKAŁKI Stolec
14:00 CZARNI Sieniawka 0 - 0 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 15

niedziela 2008-11-16

13:30 SKAŁKI Stolec
1 - 1 TARNOVIA Tarnów
13:30 CIS Brzeźnica 2 - 3 LKS Roztocznik
13:30 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 CZARNI Sieniawka
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
13:30 LKS Mościsko 1 - 5 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
13:30 SPARTA Ostroszowice 1 - 3 Piast Jaźwina
13:30 POGOŃ Pieszyce 4 - 3 Unia Złoty Stok
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 5 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 16

niedziela 2008-11-23

13:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

niedziela 2009-03-22

15:00 SKAŁKI Stolec
3 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 CIS Brzeźnica 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 2 Piast Jaźwina
15:00 LKS Mościsko 0 - 3 POGOŃ Pieszyce
15:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 0 VICTORIA Tuszyn
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 LKS Roztocznik
15:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 Unia Złoty Stok

Kolejka 17

niedziela 2009-03-29

16:00 LKS Roztocznik 6 - 4 SPARTA Ostroszowice
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 CIS Brzeźnica
16:00 Piast Jaźwina 1 - 1 SKAŁKI Stolec
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Unia Złoty Stok 9 - 1 LKS Mościsko
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 18

niedziela 2009-04-05

16:00 SKAŁKI Stolec
0 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 POGOŃ Pieszyce
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 LKS Roztocznik
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 LKS Mościsko
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 3 CUKROWNIK Pszenno
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 7 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 1 Piast Jaźwina
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 2 Unia Złoty Stok

Kolejka 19

sobota 2009-04-11

16:00 CIS Brzeźnica 7 - 0 LKS Mościsko
16:00 LKS Roztocznik 0 - 2 SKAŁKI Stolec
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 3 SPARTA Ostroszowice
16:00 Piast Jaźwina 1 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 CUKROWNIK Pszenno 7 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
16:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 20

niedziela 2009-04-19

16:00 SKAŁKI Stolec
0 - 1 CUKROWNIK Pszenno
16:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Piast Jaźwina 3 - 4 Unia Złoty Stok
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 6 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 3 POGOŃ Pieszyce
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 LKS Mościsko
16:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 2 LKS Roztocznik
16:00 CZARNI Sieniawka 3 - 2 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 21

niedziela 2009-04-26

16:00 LKS Roztocznik 2 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 SKAŁKI Stolec
16:00 LKS Mościsko 1 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 CUKROWNIK Pszenno 7 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 0 Piast Jaźwina
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Unia Złoty Stok 5 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 22

niedziela 2009-05-03

17:00 SKAŁKI Stolec
0 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 Piast Jaźwina 6 - 2 LKS Roztocznik
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 0 LKS Mościsko
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 8 Unia Złoty Stok
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 7 CIS Brzeźnica
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 CUKROWNIK Pszenno

Kolejka 23

niedziela 2009-05-10

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 LKS Roztocznik 3 - 3 VICTORIA Tuszyn
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Mościsko 1 - 2 SKAŁKI Stolec
17:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 1 Piast Jaźwina
17:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 Unia Złoty Stok 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 24

niedziela 2009-05-17

17:00 SKAŁKI Stolec
4 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 LKS Roztocznik 3 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 Piast Jaźwina 6 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 CUKROWNIK Pszenno
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 LKS Mościsko
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 25

niedziela 2009-05-24

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 0 SKAŁKI Stolec
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 6 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 LKS Mościsko 0 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 2 LKS Roztocznik
17:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 2 Piast Jaźwina
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Unia Złoty Stok 2 - 1 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 26

środa 2009-05-27

17:00 SKAŁKI Stolec
3 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 LKS Roztocznik 5 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 Piast Jaźwina 4 - 1 LKS Mościsko
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 2 Unia Złoty Stok
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 2 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 6 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 27

niedziela 2009-05-31

17:00 CIS Brzeźnica 2 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 3 CUKROWNIK Pszenno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 1 Piast Jaźwina
17:00 LKS Mościsko 1 - 4 VICTORIA Tuszyn
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 4 SKAŁKI Stolec
17:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 0 LKS Roztocznik
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 Unia Złoty Stok 5 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 28

niedziela 2009-06-07

17:00 SKAŁKI Stolec
4 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Roztocznik 6 - 2 LKS Mościsko
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 0 - 1 Unia Złoty Stok
17:00 Piast Jaźwina 4 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 VICTORIA Tuszyn 5 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 3 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 29

czwartek 2009-06-11

17:00 SKAŁKI Stolec
1 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 VICTORIA Tuszyn
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 LKS Roztocznik
17:00 LKS Mościsko 1 - 5 CUKROWNIK Pszenno
17:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 Piast Jaźwina

Kolejka 30

niedziela 2009-06-14

17:00 LKS Roztocznik 0 - 3 CIS Brzeźnica
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 8 - 1 LKS Mościsko
17:00 Piast Jaźwina 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 SKAŁKI Stolec
17:00 Unia Złoty Stok 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
         

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Ślęża Maxbud CiepłowodyKoliber Uciechów
Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:4 Koliber Uciechów
2015-06-21, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Czarni Sieniawka 3:0 Delta Słupice
Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:4 Koliber Uciechów
Płomień Makowice 6:2 Wieża Rudnica
Tarnovia Tarnów 2:3 Rawa Boleścin
Skałki Stolec 3:2 Pogoń Pieszyce
Henrykowianka Henryków 0:5 Niemczanka Niemcza
Zieloni Łagiewniki 4:1 Boxmet Piskorzów
Victoria Tuszyn 4:2 Sparta Ziębice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Zakończenie sezonu
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.