Sport.pl

Aktualności

Zabrakło szczęścia.

• autor: cziczilo, 2009-08-30 20:39
Niestety ale nie udało się wywalczyć 3 pkt na wyjeździe , pomimo że posiadaliśmy przewagę i pierwsi wyszliśmy na prowadzenie już w 5 min . Przeciwnik wyrównał w 12 min po rzucie wolnym, a w 26 min wyszedł na prowadzenie , wykorzystując moment zagapienia się przez naszą obronę i zrobiło się 2 :1. Określając w żargonie piłkarskim zawodnicy Potworowa wręcz  ,, gryźli trawę " próbując urwać nam pkt co skutecznie się im udało , dodatkowo zmotywowani  ,, kratką piwa " przez naszych rywali , co też sami zawodnicy z Potworowa potwierdzili. W drugiej połowie praktycznie ,, siedzieliśmy " na ich połowie lecz po prostu nic nie chciało wejść więcej tego dnia. Ciekawe zdarzenie natomiast miało miejsce w przerwie meczu, tuż przed końcem pierwszej połowy bramkarz mejscowych doznał kontuzji ,  w jego mejsce chciano wpuścić bramkarz juniorów , lecz cofnięto tą zmianę bo jak się okazało nie był wpisany do składu gospodarzy. Jakież zdziwienie nas ogarneło gdy na drugą połowę w bramce staną właśnie ten sam bramkarz juniorów. Jak się okazało układy z sędziami to bardzo duże możliwości , poprostu zawodnik w przerwie został dopisany na ostatniej pozycji i to bezczelnie innym kolorem długopisu , niż pozostała lista zawodników, a sam sędzia potwierdził że swoim długopisem ( czarnym ) obok nazwiska dopisał literki oznaczające pozycję bramkarza ,, BR". Tłumacząc że zgłoszonych do gry było nawet trzech bramkarzy ( jakoś wcześniej nie zauważyliśmy tzrech literek,, BR" , tylko jedną) . I jak tu powstrzymać się od takich komentarzy pod adresem sędziów i poziomu sędziownia.

Kiero

• Komentarzy [11]
  • czytano: [775]

autor: sleiter333 2009-08-30 23:16:01

Profil sleiter333 w Futbolowo Daj chłopie spokój z pisaniem takich bzdór jak bramkarz z juniorów.Nawt gdyby cos takiego miało miejsce,chcesz sadzic że wygralismy dzięki bramkarzowi?fakt,obronił super strzał sam na sam,ale to wszystko co mieliscie w drugiej połowie.Poza tym,gryzlismy trawe przez 90 minut,a obiecanych niby skrzynek piwa nie otzrzymalismy,bo niby od kogo?Fajna jest ta A klasa,bo kazdy moze wygrac z kazdym,powodzenia za tydzien.

autor: fatP111 2009-08-31 16:43:44

Profil fatP111 w Futbolowo Do sleiter . Wynik nie podlega dyskusji wygraliście i koniec. Ja tylko zwracam uwagę na to jak w A kl można sobie poradzić w trudnej sytuacji . Osobiście oglądałem dokumenty więc bzdur nie piszę . Jest takie powiedzenie że winni się tłumaczą?!?!. A co do obrony tego strzału z dystansu, to bramkarz jej nawet nie dotkną przeleciała pod ręką  i obok słupka, przecież sędzia nawet nie wskazał na rzut rożny . Gdyby ją dotkną to był by rożny proste.Powiem krutko macie bardzo trudne boisko- przykład - po jednym ze strzałów z naszej strony piłka uderzyła w poprzeczkę, lecz różnica poziomu z miejsca z którego on uderzał a bramką to ok 60-70 cm . Więc gdyby bramka była w poziomie to w tym momencie było by po 2-2 ! A co do pana sędziego to nawet od was kibice też mieli niejednokrotnie pretensje poprostu żenada. No i na koniec przypomnę że u was w składzie też grało dwóch zawodników którzy są sędziami lub byli .  Życzę wam żebyście na swoim boisku innym też urywali pkt.Powodzenia

autor: sleiter333 2009-08-31 20:02:13

Profil sleiter333 w Futbolowo Co do obrony strzału waszego to mylisz sie,bo w ok.55 min nasz bramkarz wybronił strzał nogawi waszego zawodnika w sytuacji sam na sam.Strzał o którym piszesz faktycznie przeszedł obok słupka bez obrony bramkarza.Co ma do tego wszystkiego fakt ze mamy sedziego grającego czy nie?Sedzia sie mylił w obie strony i po temacie a sedzia gra u nas 1.Przypomne sytuacje w ok 80 min kiedy naszego napastnika powalił na ziemie wasz obronca trzymając go za szyję  za co należy podyktowac wapno lecz sedzia był juz zbyt mocno spiety aby sie na to zdobyc.Masz racje co do boiska,trzeba na nim umiec grać.Wróce jeszcze do "kratki"piwa o której wspomniales w opisie,kto i kiedy miał nam obiecac bo nie jestem w temacie?????

autor: fatP111 2009-08-31 21:29:42

Profil fatP111 w Futbolowo Co do sędziego  to to,  że mogliście zrobić małe krętactwo w przerwie z bramkarzem . Przecież oni się znają  :)) . Karny był to fakt. A co do piwa to musisz spytać się kumpli z drużyny bo to oni nam o tym zdarzeniu powiedzieli ,na przykład trenera.Wówczas się dowiesz kto robił podchody ,ja nie chce tego pisać, ponieważ osobiście o tym fakcie nie słyszałem, tylko jak pisałem od waszych grajków. A jak mówią w każdej bajce jest trochę prawdy.Zresztą ten ktoś był na na tym meczu , popytaj się dobrze a na pewno się dowiesz.A jak się nie dowiesz to się spotkamy może kiedyś prywatnie to ci powiem kto się układał co do meczu , z waszej i z tej ,,drugiej " strony.

autor: festkaz 2009-09-01 19:16:38

Profil festkaz w Futbolowo Panowie ciekawe czy  za tydzień  po meczu w Mąkolnie też będziecie takie komentarze pisać ,trzeba wygrać i nie narzekać , byliście słabsi i trzeba się przyznać do tegoa nie , wypisywać bzdur i narzekać na sędziów

autor: fatP111 2009-09-01 23:25:59

Profil fatP111 w Futbolowo Nie piszę bzdur tylko prawdę . w zeszłym sezonie tez przegrywaliśmy mecze np w pieszycach czy roztoczniku i nic nie pisaliśmy , po prostu nie wyszło i  koniec. Ale nikt takich przekrętów nie robił żeby w przerwie dopisywać zawodnika!!! I jak dobrze byś przeczytał to już napisałem że co do wyniku to nie ma dwóch zdań, przegraliśmy i koniec, zabrakło nam troche szczęscia bo moglismy to przynajmniej zremisować.Więc czytaj dobrze co piszę.A co do meczu z Mąkolnem  to mam nadzieję że nie będę musiał nic pisać, po prostu wygra lepszy , a sędzia zajmie się sędziowaniem meczu , a nie kombinacjami.

autor: sciema2006 2009-09-02 10:58:33

Profil sciema2006 w Futbolowo

Po meczu w Potworowie: boisko( klepisko) potworne, sędzia potwór( dopis zawodnika w przerwie, poziom sędziowania .....),  no i nasza gra też była potworna po stracie bramki nie umieliśmy grać z głową, wszystkie zagrania były czytelne. A Piasek miał tego dnia ogromne szczęście i nic poza tym...Potworów okazał się dla nas POTWORNY!!!! Zapominamy o tym i gramy swoje!!!!

autor: paoulo 2009-09-02 12:46:57

Profil paoulo w Futbolowo ogromne szczęscie to mieliście bo gdybyśmy wykorzystali poloe okazji co mieliśmy skonczylo by sie 5:1 i nie bylo by gadania a tak przynajmniej jest sie czym podniecać.powodzenia

autor: fatP111 2009-09-02 15:58:32

Profil fatP111 w Futbolowo To fakt chcąc zmienić nie korzystny wynik dla nas , otwieraliśmy sie  mocno a wy kontrowaliście i nic po za tym z waszej strony . Mogło by  i byc 5-1 ale od czego ma się ,, mocnego" bramkarza   w bramce , właśnie między innymi od takich sytuacji na boisku.

autor: koyottee 2009-09-02 18:02:39

Profil koyottee w Futbolowo mam nadzieje ze juz nie bedziecie musieli grac na takich klepiskach jak nasze i ze inne dtuzyny wezma sobie to do serca i specjalnie dla was wyremontuja swoej pastwiska

autor: fatP111 2009-09-02 21:12:15

Profil fatP111 w Futbolowo Niestety ale takich boisk jak wasze jest sporo , ale ma się ku lepszemu  bo ponoć Roztocznik na wiosnę ma już grać na swoim nowym boisku.Zapewne nie mieliście przyjemności tam grać więc życzę powodzenia , tam to dopiero jest stadion w lesie , jak we Wronkach. No i ponoć Jaźwina też miała coś zrobić ze swoim ,, boiskiem "? Ale ogólnie to kiepsko z boiskami