W niedzielę 3 Marca o godz 12:00 seniorzy Śleży rozegrają kolejny mecz towarzyski , tym razem podejmiemy drużynę z wałbrzyskiej B kl a przeciwnikiem będzie ekipa Przedborowianki Przedborowa. Zbiórka Zawodników pod GOK-iem o godz 11:00
W dalszej części newsa prezentujemy zestaw par meczy towarzyskich na zbliżający się weekend z naszego regionu...>>>
Sparingi rozegrane w mijającym tygodniu:
LKS Gola Świdnicka (B) - Boxmet Piskorzów (A) 3 : 2 niedziela 03.03
Zieloni Łagiewniki (A) - Iskra Janówek ( C Wroc.) 4 : 2 Środa 06.03
Nysa Kłodzko (IV) - Iskra Jaszkowa Dolna (O) 4 : 0 czwartek 07.03
KS Piławianka Piława G. (O) - LKS Roztocznik (B) 6 : 2 piątek 08.03
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOBOTA 09.03
KS Orzeł Ząbkowice Śl (III) - Skalnik Gracze (IV Opole) 3 : 1
KP Bielawianka Bielawa (III) - Ślęza Wrocław (III) 1 : 3
KP Bielawianka II Bielawa (O) - Zieloni Łagiewniki (A) 5 : 0
Kużnia Jawor (O Legnica) - Victoria Świebodzice (O) 0 : 2
Lechia II Dzierżoniów (A) - Zachód Sobótka (A Wroc.) 3 : 4
GLKS Orleta Krosnowice (A) - Kryształ Stronie Śl (O) 1 : 2
KS Polanica Zdrój (B) - Śnieżnik Domaszków (A) 1 : 6
LKS Roztocznik (B) - Koliber Uciechów (A) 4 : 7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NIEDZIELA 10.03
Unia Złoty Stok (O) - Piast nowa Ruda (IV) Puchar Polski 1/4 Okr. Wałbrzyski 3 : 9 po dogrywce , wynik w regulaminowym czasie gry (2 : 2)
Nysa Kłodzko (IV) - Włókniarz Kudowa Zdrój (A) 4 : 4
Rodło Granowice (A Legnica) - LKS Bystrzyca Górna (O) 1 : 2
Delta Słupice (A) - Pogoń Pieszyce (O) 4 : 2
Skałki Stolec (A) - Hutnik Szczytna (A) 5 : 2
Polonia Ząbkowice Śl (A) - Tarnovia Tarnów (A) 4 : 3
Sparta Ziębice (A) - Polonia Jaszowice (O Wroc.) 3 : 3
Zamek Kamieniec Zabk. (A) - Iskra Jaszkowa Dolna (O) 7 : 6
Czarni Braszowice (B) - Inter Ożary (A) 2 : 3
Cis Brzeźnica (B) - Wieża Rudnica (A) 2 : 5
LKS Bierkowice (A) - ATS Wojbórz (A)
Polonia Bystrzyca Kł. (A) - Trojan Lądek Zdrój (O) 2 : 3
Venus Nowice (A) - Karolina Jaworzyna Śl.( O) 3 : 1
Unia Bardo (A) - Zjednoczeni Ścinawka Śr (O) 2 : 1