Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 369, wczoraj: 121
ogółem: 1 790 554
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek "A" klasy grupy II - runda wiosenna 2011. Seniorzy Ślęży rundę wiosenną rozpoczną meczem u "siebie" w niedzielę 20 Marca o godz. 15:00. Przeciwnikiem będzie drużyna Tarnovi Tarnów . W dalszej części newsa podajemy cały terminarz wiosenny.
Kolejka 16
niedziela 2011-03-20
15:00 Skałki Stolec - BŁĘKITNI Owiesno
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. - NIEMCZANKA Niemcza
15:00 Piast Jaźwina - PIASEK Potworów
11:00 SPARTA Ostroszowice - ZIELONI Łagiewniki
15:00 CZARNI Sieniawka - POLONIA Ząbkowice
15:00 ORZEŁ Mąkolno - BŁĘKITNI Niedźwiedź
15:00 Ślęża Ciepłowody - TARNOVIA Tarnów
15:00 DELTA Słupice - LECHIA II Dzierżoniów
Kolejka 17
niedziela 2011-03-27
11:00 POLONIA Ząbkowice - SPARTA Ostroszowice
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. - BŁĘKITNI Niedźwiedź
16:00 ZIELONI Łagiewniki - ORZEŁ Mąkolno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza - LECHIA II Dzierżoniów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno - Piast Jaźwina
16:00 TARNOVIA Tarnów - CZARNI Sieniawka
11:00 PIASEK Potworów - Ślęża Ciepłowody
16:00 DELTA Słupice - Skałki Stolec
Kolejka 18
niedziela 2011-04-03
16:00 Skałki Stolec - LECHIA II Dzierżoniów
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. - ZIELONI Łagiewniki
16:00 Piast Jaźwina - DELTA Słupice
11:00 SPARTA Ostroszowice - TARNOVIA Tarnów
11:00 PIASEK Potworów - CZARNI Sieniawka
16:00 ORZEŁ Mąkolno - POLONIA Ząbkowice
16:00 Ślęża Ciepłowody - BŁĘKITNI Owiesno
16:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - NIEMCZANKA Niemcza
Kolejka 19
niedziela 2011-04-10
11:00 POLONIA Ząbkowice - PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 ZIELONI Łagiewniki - BŁĘKITNI Niedźwiedź
16:00 NIEMCZANKA Niemcza - Skałki Stolec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno - CZARNI Sieniawka
16:00 TARNOVIA Tarnów - ORZEŁ Mąkolno
11:00 LECHIA II Dzierżoniów - Piast Jaźwina
11:00 PIASEK Potworów - SPARTA Ostroszowice
16:00 DELTA Słupice - Ślęża Ciepłowody
Kolejka 20
niedziela 2011-04-17
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. - TARNOVIA Tarnów
16:00 ZIELONI Łagiewniki - NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Piast Jaźwina - Skałki Stolec
11:00 SPARTA Ostroszowice - BŁĘKITNI Owiesno
16:00 CZARNI Sieniawka - DELTA Słupice
16:00 ORZEŁ Mąkolno - PIASEK Potworów
16:00 Ślęża Ciepłowody - LECHIA II Dzierżoniów
16:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - POLONIA Ząbkowice
Kolejka 21
sobota 2011-04-23
16:00 Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody
11:00 POLONIA Ząbkowice - ZIELONI Łagiewniki
16:00 NIEMCZANKA Niemcza - Piast Jaźwina
16:00 BŁĘKITNI Owiesno - ORZEŁ Mąkolno
16:00 TARNOVIA Tarnów - BŁĘKITNI Niedźwiedź
11:00 LECHIA II Dzierżoniów - CZARNI Sieniawka
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. -Piasek Potworów
16:00 DELTA Słupice - SPARTA Ostroszowice
Kolejka 22
niedziela 2011-05-01
11:00 POLONIA Ząbkowice - NIEMCZANKA Niemcza
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. - BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ZIELONI Łagiewniki - TARNOVIA Tarnów
11:00 SPARTA Ostroszowice - LECHIA II Dzierżoniów
17:00 CZARNI Sieniawka - Skałki Stolec
17:00 ORZEŁ Mąkolno - DELTA Słupice
17:00 Ślęża Ciepłowody - Piast Jaźwina
17:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - PIASEK Potworów
Kolejka 23
wtorek 2011-05-03
17:00 Skałki Stolec - SPARTA Ostroszowice
17:00 Piast Jaźwina - CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza - Ślęża Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno - BŁĘKITNI Niedźwiedź
17:00 TARNOVIA Tarnów - POLONIA Ząbkowice
11:00 LECHIA II Dzierżoniów - ORZEŁ Mąkolno
11:00 PIASEK Potworów - ZIELONI Łagiewniki
17:00 DELTA Słupice - PIŁAWIANKA Piława G.
Kolejka 24
niedziela 2011-05-08
11:00 POLONIA Ząbkowice - PIASEK Potworów
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. - LECHIA II Dzierżoniów
17:00 ZIELONI Łagiewniki - BŁĘKITNI Owiesno
11:00 SPARTA Ostroszowice - Piast Jaźwina
17:00 TARNOVIA Tarnów - NIEMCZANKA Niemcza
17:00 CZARNI Sieniawka - Ślęża Ciepłowody
17:00 ORZEŁ Mąkolno - Skałki Stolec
17:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - DELTA Słupice
Kolejka 25
niedziela 2011-05-15
17:00 Skałki Stolec - PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Piast Jaźwina - ORZEŁ Mąkolno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza - CZARNI Sieniawka
17:00 BŁĘKITNI Owiesno - POLONIA Ząbkowice
11:00 LECHIA II Dzierżoniów - BŁĘKITNI Niedźwiedź
11:00 PIASEK Potworów - TARNOVIA Tarnów
17:00 Ślęża Ciepłowody - SPARTA Ostroszowice
17:00 DELTA Słupice - ZIELONI Łagiewniki
Kolejka 26
niedziela 2011-05-22
11:00 POLONIA Ząbkowice - DELTA Słupice
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. - Piast Jaźwina
17:00 ZIELONI Łagiewniki - LECHIA II Dzierżoniów
11:00 SPARTA Ostroszowice - CZARNI Sieniawka
17:00 TARNOVIA Tarnów - BŁĘKITNI Owiesno
11:00 PIASEK Potworów - NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ORZEŁ Mąkolno - Ślęża Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - Skałki Stolec
Kolejka 27
niedziela 2011-05-29
17:00 Skałki Stolec - ZIELONI Łagiewniki
17:00 Piast Jaźwina - BŁĘKITNI Niedźwiedź
17:00 NIEMCZANKA Niemcza - SPARTA Ostroszowice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno - PIASEK Potworów
17:00 CZARNI Sieniawka - ORZEŁ Mąkolno
11:00 LECHIA II Dzierżoniów - POLONIA Ząbkowice
17:00 Ślęża Ciepłowody - PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 DELTA Słupice - TARNOVIA Tarnów
Kolejka 28
niedziela 2011-06-05
11:00 POLONIA Ząbkowice - Skałki Stolec
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. - CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki - Piast Jaźwina
17:00 BŁĘKITNI Owiesno - NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów - LECHIA II Dzierżoniów
11:00 PIASEK Potworów - DELTA Słupice
17:00 ORZEŁ Mąkolno - SPARTA Ostroszowice
17:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - Ślęża Ciepłowody
Kolejka 29
niedziela 2011-06-12
17:00 Skałki Stolec - TARNOVIA Tarnów
17:00 Piast Jaźwina - POLONIA Ząbkowice
17:00 SPARTA Ostroszowice - PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 CZARNI Sieniawka - BŁĘKITNI Niedźwiedź
17:00 LECHIA II Dzierżoniów - PIASEK Potworów
17:00 ORZEŁ Mąkolno - NIEMCZANKA Niemcza
17:00 Ślęża Ciepłowody - ZIELONI Łagiewniki
17:00 DELTA Słupice - BŁĘKITNI Owiesno
Kolejka 30
niedziela 2011-06-19
17:00 POLONIA Ząbkowice - Ślęża Ciepłowody
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. - ORZEŁ Mąkolno
17:00 ZIELONI Łagiewniki - CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza - DELTA Słupice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno - LECHIA II Dzierżoniów
17:00 TARNOVIA Tarnów - Piast Jaźwina
17:00 PIASEK Potworów - Skałki Stolec
17:00 BŁĘKITNI Niedźwiedź - SPARTA Ostroszowice
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.