herb Sparta Ziębice 1:0 herb Ślęża Maxbud Ciepłowody
Sparta Ziębice   Ślęża Maxbud Ciepłowody

Aktualności

Nowa strona klubowa!

• autor: cziczilo, 2015-09-06 19:44

W związku z modernizacją strony zapraszamy wszystkich sympatyków Ślęży Ciepłowody na naszą nową stronę pod adresem www.sleza-cieplowody.futbolowo.pl. Znajdziecie tam najświeższe informacje na temat drużyny, wyniki naszej grupy, różne statystyki oraz wiele ciekawostek. Zapraszamy !

Nabór do drużyny!

• autor: cziczilo, 2015-07-28 21:37

W czwartek (30.07.) odbędzie się spotkanie organizacyjne wraz z treningiem na boisku w Ciepłowodach. Godzina 19:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej drużyny, którzy chcieliby poczuć smak ligowej rywalizacji! W razie wszelkich pytań można dzwonić pod numer 663993534 lub 725160391. Prosimy o przekazywanie informacji.

Bez punktów w Ziębicach

• autor: patryk50, 2015-04-19 22:27

Porażką 1:0 zakończył się dzisiejszy mecz naszej drużyny ze Spartą Ziębice. Wygraną dla gospodarzy dała bramka z 45 minuty spotkania. Był to typowy mecz walki, wiele fauli, spornych sytuacji, żółtych kartek. Szansa chociażby na 1 punkt na pewno była, lecz to przeciwnik może cieszyć się ze zwycięstwa. Więcej o meczu jutro.

Początek "maratonu" w Ziębicach.

• autor: patryk50, 2015-04-17 17:25

Już w niedzielę do walki o kolejne ligowe punkty staną nasi seniorzy. Tym razem rywalem będzie zespół Sparty Ziębice. Przeciwnik zajmuje w tabeli 5 miejsce, a bilans spotkań u siebie w tym sezonie to 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki. W poprzedniej rundzie doznaliśmy porażki 1:4 i miejmy nadzieję, że teraz wynik będzie zdecydowanie lepszy dla Ślężan. Jutrzejsze spotkanie zapoczątkuje mecze wyjazdowe w tej rundzie (najbliższe 3 mecze rozegramy właśnie na boiskach przeciwników). Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników pod GOK-iem o godzinie 14:40!

Z Niemczanką na remis.

• autor: cziczilo, 2015-04-13 00:04

We wczorajszym spotkaniu Ślęża zremisowała z Niemczanką 1:1. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Kamil Zębala. Po zmianie stron goście zdołali wyrównać, jednak nikt nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz przebiegał w napiętej atmosferze, którą "podkręcali" dodatkowo zawodnicy gości kłócący się między sobą. W ostatnich minutach meczu sędzia podyktował rzut karny dla Niemczanki, jednak po konsultacji z sędzią bocznym zmienił decyzję odgwizdując słuszny faul na naszym bramkarzu. Gra Ślęży nie zachwycała, zwłaszcza w drugiej połowie. Cieszy jednak fakt, iż potrafiliśmy dotrzymać wynik do końcowego gwizdka i wywalczyć punkt w starciu z liderem grupy.

Ligowych zmagań ciąg dalszy.

• autor: cziczilo, 2015-04-10 22:30

W niedzielę Ślęża podejmować będzie drużynę z Niemczy. Początek meczu o godzinie 16. Zbiórka zawodników o godzinie 15. Prosimy o przekazywanie informacji.